Alca plast Príslušenstvo - Napúšťací ventil spodný 3/8" A17-3/8

Kód: A17-3/8
Neohodnotené
Značka: Alcadrain
6,45 € 5,38 € bez DPH
1-2 týdny

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

plastový závit délka 39 mm zabudované sítko pro zachycení nečistot plynulé uzavření bez rázů nastavitelná výška vodní hladiny malá citlivost na rozdíl tlaku ve vodovodním řádu konstrukce umožňuje seřízení optimální výšky ventilu dle výšky nádržky materiál ABS Použití:Pro keramické splachovací nádržky.Pro výměnu nebo náhradu.Pro instalaci ve dně nádržky. Součástí balení: ventil, matice 3/8" - bílá, sítko pro zachycení nečistot. Technické parametry:Akustická skupina II Pracovní rozsah 0,05-0,8 MPa.Doporučený provozní tlak 0,5-0,8 MPa.Závit průměr 3/8".ilustrativní foto

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Alcadrain o společnosti

Alcadrain rýchlo expanduje, o čo sa zaslúžili najmä kvalitné a dizajnovo zaujímavé produkty prémiovej značky Alca, ktoré si spoločnosť aj sama navrhuje a sú nositeľmi rady ocenení ako napr. Red Dot Award 2014 za kolekciu ovládacích tlačítok FLAT alebo iF Design Award 2018 za bezdotykové ovládacie tlačítka NIGHT LIGHT.

Alcadrain o společnosti

Už piatykrát v rade obhájila spoločnosť svoju pozíciu medzi stovkou najúspešnejších českých firiem v súťaži Českých 100 Najlepších a v roku 2019 majitelia spoločnosti - manželia Radka Prokopová a František Fabičovic - získali prestížne ocenenie EY Podnikateľ roku 2018 Českej republiky.

Alcadrain o společnosti

Výrobky Alcadrain nachádzajú svoje uplatnenie ako v novostavbách, tak pri rekonštrukciách. Technickí odborníci firmy Alcadrain kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov. Predtým, ako produkty Alca opustia výrobný závod v Břeclavi, sú všetky testované na kvalitu.

Alcadrain o společnosti