Alca plast WC Príslušenstvo - Napúšťací ventil na keramické splachovacie nádržky G3/8", spodný A18-3/8

Kód: A18-3/8
Neohodnotené
Značka: Alcadrain
10,24 € 8,53 € bez DPH
1-2 týdny

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Napouštěcí ventil spodní kovový závit pro keramické nádržkyspodní kovový závit délka 39 mmzabudované sítko pro zachycení nečistotplynulé uzavření bez rázůnastavitelná výška vodní hladinymalá citlivost na rozdíl tlaku ve vodovodním řádukonstrukce umožňuje seřízení optimální výšky ventilu dle výšky nádržkymateriál ABSPoužití:Pro keramické splachovací nádržky.Pro výměnu nebo náhradu.Pro instalaci na straně nádržky.Součástí balení:ventilsítko pro zachycení nečistotTechnické parametry:Akustická skupina II Pracovní rozsah 0,05-0,8 MPa.Doporučený provozní tlak 0,5-0,8 MPa.Rozsah nastavení výšky 265-345 mm.Závit průměr 1/2 ".

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Alcadrain o společnosti

Alcadrain rýchlo expanduje, o čo sa zaslúžili najmä kvalitné a dizajnovo zaujímavé produkty prémiovej značky Alca, ktoré si spoločnosť aj sama navrhuje a sú nositeľmi rady ocenení ako napr. Red Dot Award 2014 za kolekciu ovládacích tlačítok FLAT alebo iF Design Award 2018 za bezdotykové ovládacie tlačítka NIGHT LIGHT.

Alcadrain o společnosti

Už piatykrát v rade obhájila spoločnosť svoju pozíciu medzi stovkou najúspešnejších českých firiem v súťaži Českých 100 Najlepších a v roku 2019 majitelia spoločnosti - manželia Radka Prokopová a František Fabičovic - získali prestížne ocenenie EY Podnikateľ roku 2018 Českej republiky.

Alcadrain o společnosti

Výrobky Alcadrain nachádzajú svoje uplatnenie ako v novostavbách, tak pri rekonštrukciách. Technickí odborníci firmy Alcadrain kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov. Predtým, ako produkty Alca opustia výrobný závod v Břeclavi, sú všetky testované na kvalitu.

Alcadrain o společnosti