ALCAPLAST-ZNíŽENÁ ODTOKOVÁ SÚPRAVA PRE HRUBOSTENNÉ VANIČKY, CHRÓM-A492CR

Kód: A492CR
Neohodnotené
Značka: Alcadrain
14,86 € 12,38 € bez DPH
Neznámá

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Pre odtok vody zo sprchových vaničiekPre sprchové vaničky s odtokovým otvorom Ø90 mmPre sprchové vaničky bez prepaduPre hrubostenné sprchové vaničkySamočistiaca konštrukcia sifónuPlne čistiteľný až po odpadové potrubieNízka stavebná výška 65 mmPriame napojenie na HT (po zarezaní)Jednoduché nasadzovanie viečka sifónuMateriál: polypropylén, tepelne a chemicky odolnýRozsah dodávky:Telo sifónuPochrómované plastové viko sifónuSkrutka 3 ksKoleno na napojenie na odpadMontážny setTechnické parametre:Zápachová uzávera30 mmPrietok37,2 l/minTepelný atest95 ˚C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Alcadrain o společnosti

Alcadrain rýchlo expanduje, o čo sa zaslúžili najmä kvalitné a dizajnovo zaujímavé produkty prémiovej značky Alca, ktoré si spoločnosť aj sama navrhuje a sú nositeľmi rady ocenení ako napr. Red Dot Award 2014 za kolekciu ovládacích tlačítok FLAT alebo iF Design Award 2018 za bezdotykové ovládacie tlačítka NIGHT LIGHT.

Alcadrain o společnosti

Už piatykrát v rade obhájila spoločnosť svoju pozíciu medzi stovkou najúspešnejších českých firiem v súťaži Českých 100 Najlepších a v roku 2019 majitelia spoločnosti - manželia Radka Prokopová a František Fabičovic - získali prestížne ocenenie EY Podnikateľ roku 2018 Českej republiky.

Alcadrain o společnosti

Výrobky Alcadrain nachádzajú svoje uplatnenie ako v novostavbách, tak pri rekonštrukciách. Technickí odborníci firmy Alcadrain kladú dôraz na bezporuchovosť a spoľahlivosť všetkých výrobkov. Predtým, ako produkty Alca opustia výrobný závod v Břeclavi, sú všetky testované na kvalitu.

Alcadrain o společnosti