Akcia BLACKFriday je zľava na zľavnené produkty pri použití kupónu s textom BLACKFriday

IPS KalyxX úprava vody – odstránenie vodného kameňa, zlepšenie vody G3/4“ IPSKXAG34

Kód: IPSKXAG34
Akcia Novinka
Neohodnotené
469 € –5 %
IPSKXAG1
469 € –5 % 445,55 € 371,29 € bez DPH
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní (6 ks)

Kalyxx Active predstavuje najnovšiu generáciu úpravy vody využívajúcu vlastnosti dvojitého vodného víru a silných magnetov. Výsledkom procesu je aktivovaná voda s pozitívnymi účinkami pri ochrane celej domácnosti pred vodným kameňom alebo v poľnohospodárstve.  

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Tvorbu aktivovanej vody a jej pozitívne účinky potvrdili testy 4 nezávislých inštitúcií – Poľnohospodárska Univerzita v Nitre, Slovensko (správa: Vplyv aktivovanej vody zariadením IPS na klíčenie, rast, produkciu a kvalitu biomasy rastlin 2021), ALFA-MED s.r.o. Praha, ČR (Analýza vody za pomoci GDV kamery), Masaru Emoto office Tokyo, Japonsko (test reportu Certificate of water crystals photographs) a Extremely Alive Welness Tonics, Melbourne, Austrália (test report https://www.mdpi.com/2072 -6643/13/12/4446). 

Kľúčové vlastnosti zariadenia Kalyxx Active:

 • Znižuje usadzovanie vodného kameňa cca o 90% (viď test report Active 003/120523) - KalyxX Red line alebo Blue line znižuje o cca 76% (overené v IAPMO, Ontario, USA)
 • Redukuje množstvo baktérie Escheria Coli o cca 40% (overené v Thajsku)
 • Aktivuje vodu, čím zlepšuje prijateľnosť vody pre rastliny
 • Zvyšuje antioxidačnú aktivitu rastlín a ich odolnosť voči suchu

 

Výhody systému:

 • nevyžaduje obsluhu ani žiadnu údržbu
 • nepotrebuje externú elektrickú energiu
 • nevyužíva žiadne chemické látky
 • má minimálne tlakové straty, neznižuje prietok vody
 • spoľahlivo pracuje minimálne 10 rokov

 

Ochrana proti vodnému kameňu:

KalyxX Active je ešte viac účinný proti vodnému kameňu ako KalyxX Blue line alebo Red line.


Účinnosť KalyxX Red line a Blue line bola potvrdená jednou z najväčších certifikačných inštitúcií na svete – IAPMO. Bolo potvrdené zníženie usadzovania vodného kameňa o 76%. Účinnosť potvrdzujú aj zákazníci po celom svete, mnoho z nich robilo svoje vlastné testy viď. report z USA, Houston: https://www.youtube.com/watch?v=TbAhhvJOSlM


Test report Kalyxx Active Active 003/120523 potvrdil účinnosť KalyxX Active 90% proti usadzovaniu vodného kameňa na vykurovacej špirále a dokonca 100% proti usadzovaniu vodného kameňa na dne nádoby.

 

Nádrž bez úpravy vody:

 

Vykurovacia špirála bez úpravy vody:

 

 

Nádrž s vodou upravenou pomocou KalyxX Active:

 

Špirála z nádrže s vodou upravenou pomocou KalyxX Active:

 

 

 

 

Redukcia množenia baktérií:

Testy v Thajsku potvrdili výrazné zmenšenie baktérií Escheria Coli pri aktivácii vody systémom Kalyxx a to konkrétne o 38,46 %.

Použitá metóda: AOAC official methods sm. (991.14 coliform and Eschoria coli count in food, dry rehydratable film) incubate petrifilm AC plates 48 + 3 h at 35°C+1°C

 

Aktivácia vody:

Zmena štruktúry vodného kameňa je iba jedným z účinkov aktivácie vody ošetrenia v prístroji KalyxX Active. Prúdením cez KalyxX Active mení voda svoje energeticko-informačné pole. Výsledkom je tzv "štruktúrovaná" alebo "aktivovaná" voda. Aktiváciu vody KalyxX Active potvrdili tri nezávislé laboratóriá.

Poľnohospodárska univerzita - Nitra, Slovensko:

V roku 2021 uskutočnil výskumný tím zo Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre (SR, EÚ) sériu experimentov s aplikáciou aktivovanej vody IPS v laboratóriu, skleníkových a poľných podmienkach. Na základe experimentov s niekoľkými druhmi rastlín boli zistené nasledovné účinky prípravku Kalyxx Active:

 • Zvýšenie antioxidačnej aktivity (AA) častí rastlín - zmena niekoľkých dôležitých biologicky aktívnych zložiek v rastlinách (vitamíny, aminokyseliny, flavonoidy, polyfenoly, polyfenolové kyseliny a mnohé ďalšie).
 • Zlepšenie vodného režimu v rastline - zvýšenie odolnosti voči suchu.
 • Zvýšenie tolerancie voči biotickým faktorom - nižší výskyt chorôb.
 • Zvýšenie obsahu kanabinoidov v častiach rastliny konope (testovalo sa v kombinácii so špeciálnym hnojivom).
 • Aktivácia vody systémom IPS Kalyxx Active výrazne upravuje fyzikálno-chemické vlastnosti vody, najmä stabilizuje EC a TDS, čím sa voda stáva prijateľnejšou pre rastliny.

 

Tieto účinky je potrebné ďalej overovať opakovanými experimentami v priebehu 4 - 6 rokov na rôznych lokalitách, odrodách a za rôznych klimatických podmienok. Merania však potvrdili, že zariadenie Kalyxx Active je jedinečné a originálne na štruktúrovanie vody a vytvára vo vode jedinečné vlastnosti.

 

Ukážka zostavy Kalyxx Active a regulátora tlaku, ktorá sa použila pri testoch na univerzite:

 

Fotodokumentácia jedného z mnohých testov:

 

Meranie pomocou GDV kamery:

Experimenty s hodnotením niektorých parametrov energetiky aktivovanej vody vytvorenej IPS systémom pri rôznych tlakoch jednoznačne dokázali jej unikátnosti na úrovni energo-informačných polí, čo je základnou podstatou a unikátnosťou zariadenia KalyxX Active ako takého.

 

Masaru Emoto laboratory – Tokyo, Japonsko:

Doktor Emoto preukázal, že voda je významným nosičom informácií. Podarilo sa mu to fotografiou mikroskopickej čiastočky vody – malého vodného kryštálu, ktorý menil svoju štruktúru podľa pôsobenia rôznych vonkajších faktorov. Prvú fotografiu urobil Masaru Emoto vo svojom laboratóriu v Tokiu. Okrem vedeckej hodnoty, ktorú fotografie majú, sú aj vyhľadávaným umeleckým dielom. V súčasnej dobe je v obehu niekoľko tisíc Emotových autorských fotografií kryštálov vody.

Masaru Emoto prednášal dvakrát na pôde OSN.

Čo nám hovorí kryštál? Snehový kryštál má krásny šesťuholníkový tvar, ktorý je veľmi symetrický. Voda z vodovodu, ktorá prešla procesom sterilizácie chlórom, nikdy nemôže vytvoriť také krásne kryštály ako prírodná čistá voda. Čiastočne sa to dá vysvetliť účinkom zvyškového chlóru . Niektorí výskumníci poukazujú na to, že existuje súvislosť medzi tvorbou krásnych vodných kryštálov a stupňom znečistenia vody, a to môže byť jeden z ukazovateľov kvality vody z hľadiska stupňa znečistenia. Tvorba vodných kryštálov odráža nielen fyzikálny, ale aj informačný resp. energetický aspekt vody.

 

 

Professor, doktor Marc Cohen - Melbourne, Austrália:

Prof. Marc Cohen je lekár, univerzitný profesor, autor, básnik, podnikateľ, priekopník wellness. Je bývalým prezidentom Australasian Integrative Medicine Association (2000 - 2007), bývalým členom predstavenstva Global Wellness Summit (2007 - 2020), zakladateľom Extreme Wellness Institute a Beautiful Water, spoluzakladateľom Bathe the World Foundation, spoluvlastníkom Extremely Alive a Maruia Hot Springs a lekárskym riaditeľom Peninsula Hot Springs Group.

Marc Cohen sa vo svojom výskume zameriava na aktiváciu vody a pozitívne vlastnosti aktivovanej vody na rastliny a organizmy. Skúmal účinky Kalyxx Active pri pestovaní kombuchy. Jeho výskum potvrdil pozitívny vplyv na množstvo probiotík, ktoré možno z kombuchy získať. Všetko opísal v správe, ktorá je verejne dostupná tu: https://www.mdpi.com/2072-6643/13/12/4446.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody a úspora
Záruka: 5 rokov

Video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Voda je základným zdrojom života. Aj keď sa na burze neobchoduje, pravdepodobne nebudeme zveličovať, keď povieme, že voda je najcennejšou komoditou. Naším cieľom je chrániť túto vzácnu tekutinu a priniesť ju našim zákazníkom v najlepšej kvalite.

Swiss Aqua Technologies AG (SAT) je spoločnosť so sídlom v Cham vo Švajčiarsku. Tvorí ju tím inžinierov a vedcov zapojených do takmer dvoch desaťročí trvajúceho výskumu a vývoja produktov s cieľom zlepšiť kvalitu vody, šetriť vodu a využívať jej vlastností. To všetko s dôrazom na pozitívne účinky na zdravie a životné prostredie. Výsledkom sú revolučné produkty obsiahnuté v jedinečných systémoch Ion Polarization System (IPS) (fyzikálna úprava vody), Optim Flush System (OFS) (úspora vody) a Water Care System (WCS) (využitie vlastností vody k náhrade externých zdrojov energie).

Firma Swiss Aqua Technologies so sloganom Let the water flow sa bez elektriny a bez chémie snaží upravovať a šetriť vodu. Naším snom je, aby v roku 2030 každé druhé WC predané vo vyspelom svete obsahovalo našu patentovanú technológiu, čím by sme prispeli k záchrane množstva pitnej vody.

Distribúciu na Slovensku zaisťuje dcérska spoločnosť Swiss Aqua Technologies SK, v Českej republike Swiss Aqua Technologies CZ. Spolupráca na vývoji prebieha i v USA, Austrálii, Číne, Švajčiarsku a Rakúsku.

Obrat spoločnosti SAT už v roku 2020 dosiahol takmer 6 mil. EUR. Dodávame do 50 krajín sveta, z ktorých medzi tie najexotickejšie patrí rozhodne Čína, India, Austrália alebo Brazília.