Kúpeľňa

Filter
 
 
 
 
 

Ovládacie tlačidlá Geberit – viete, ktoré si zvoliť?

14/02/2019
Zariadenie a vybavenie kúpeľne určite vyberáte rozvážne a tak, aby zodpovedali vášmu vkusu. Ovládacie tlačidlá Geberit sú určené pre každého, hodia sa k aktuálnym trendom kúpeľní a vyberú si aj tí najnáročnejší.
 
 

Prečo si zvoliť hygienický dávkovač tabliet k vašej toalete?

13/02/2019
Myslím si, že väčšina z nás považuje dezinfekčné osviežovače na toalete za ich neestetický doplnok. Preto spoločnosť Geberit vytvorila inovatívny dávkovač na hygienické bloky, ktorý je nielen neviditeľný, ale predovšetkým spĺňa dezinfekčné účinky.
 
 

Hansgrohe PuraVida – jedinečný dizajn Vašej kúpeľne

12/02/2019
PuraVida od nemeckej značky Hansgrohe predstavuje ucelenú sériu s umývadlovými, sprchovýmivaňovými batériami až po ručné sprchy. Táto dizajnová séria vás dostane svojimi inovatívnymi prvkami.
 

Ako si správne vybrať spomedzi vaňových batérií?

7/02/2019
Vaňová batéria by nemala slúžiť iba ako módna dekorácia do kúpeľne, ale predovšetkým by mala spĺňať základne funkcie, ktoré súvisia s jej komfortným a bezpečným používaním.
 

Bidet a hygiena na toalete

3/02/2019
Toalety patria medzi najväčší zdroj baktérií nezávisle od kvality udržiavania čistoty v nich. Preto téma ako hygiena na WC je veľmi dôležitá, i napriek tomu že ešte stále ju radíme do tzv. „zahanbujúcich“ tém.
 

Vaňa alebo sprchový kút?

30/05/2018

Máte v pláne zariadiť si novú kúpeľňu?, a hneď na začiatku riešite veľké dilema?, vybrať si vaňu alebo sprchový kút? Popíšte, prečo by ste uprednostnili vaňu, resp. sprchovací kút a aké sú výhody jedného alebo druhého. 

 

Rimless, rimfree, bezokrajové WC, directflush...

30/05/2018

Rimless, bez výstupku, bezokrajové, rimfree, directflush a mnoho ďalších názvov - ktoré nám hovoria jednu vec - produkt hodný našej pozornosti.

 

Kvalitné sprchovacie súpravy pre komfort kúpeľne

30/05/2018

Sprchovacie súpravy v kúpeľni slúžia aj na oddych a pohodlie po namáhavej práci. Pomôžeme a vyberieme Vám sprchovacie súpravy podľa vašich predstáv a požiadaviek.

 

Termostatické batérie, princíp fungovania.

30/05/2018

Princíp fungovania a hlavné výhody termostatických batérii.

Termostatické batérie vďaka prvotriednej technológie zmiešavajú vodu z prívodu na vami požadovanú teplotu. V priebehu používania udržujú konštantnú teplotu vody.

 

Geberit podomietkový modul, viete ktorý si vybrať?

30/05/2018

Prerábate alebo inovujete a radi by ste si zakúpili podomietkový modul (WC) Geberit?, neviete si vybrať s množstva modulov?, v tomto článku sa Vám pokúsime uľahčiť Váš výber. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia