Filter
 
 
 
 
 

Garancia originality

Garancia originality
kvality a pôvodu produktov

Doprava zdarma

Doprava zdarma
pri nákupe nad 500€

Rýchle doručenie

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

 
 

Litinový plát G21 pro grily na dřevěné uhlí BBQ Small, Big a Ring6390322

Litinový plát G21 pro grily na dřevěné uhlí BBQ Small, Big a Ring6390322

Záruka:2rokrokyrokov
Kód produktu:6390322
Výrobca:G21
Dodacia lehota
Dodacia lehota: na vyžiadanie
Autorizovaný predajca
Vaša cena: 42,08 € bez DPH
50,50 € s DPH
Grilovanie na liatinovom plátu dodá pojmu"dokonalá pochúťka" nový rozmer. Ste hrdým vlastníkom grilu na drevené uhlie BBQ Small, Big alebo Ring značky G21 ? Zbiehajú sa vám slinky pri pomyslení na grilovaný steak, syr, pstruha, vajíčka, párky, baklažán, papriky a ďalšie delikatesy z letnej kuchyne? Potom si určite zaobstarajte grilovacie liatinový plát G21 . Verte, že tak šťavnatý steak ste ešte nemali.

Prečo zrovna liatina?

Liatina patrí medzi najodolnejšie materiály , ktoré sa pre grilovanie používajú. Je vysoko odolná proti vysokým teplotám a poškriabaniu . Na každej polovici liatinového plátu máte k dispozícii iný druh povrchu. Jedna polovica je hladká a využijete ju predovšetkým pre grilovanie nakrájané zeleniny, vajíčok a syrov. Druhá polovica s vrúbkami je určená pre správne grilovanie steakov, väčších kusov zeleniny a rýb.

Zelenina chutne a zdravo

Chcete si dopriať zeleninovú zmes pripravenú na svojom BBQ grile? Zeleninu môžete grilovať na rošte, ale musíte jej nakrájať na veľké kusy, aby neprepadávalo do ohňa. Navyše takto grilovanú zeleninu ľahko spálite a nakoniec hosťom podávate skôr vysušené oblátky, než šťavnaté zdravé delikatesy. Super riešením je práve grilovací liatinový plát. Grilujte zeleninu vo veľkých kusoch aj nakrájanú na malé kúsky v zmesi. Buďte si istí, že o šťavnaté grilované zeleninovej zmesi budete s priateľmi básniť ešte dlho.

Čo tak poriadny kus mäsa?

Steak grilovaný na rošte tiež stojí za zmienku, avšak pri jeho príprave z neho vykape väčšina šťavy a mäso zostane trochu tuhšie. To sa vám pri grilovanie na plátu nestane! Pri grilovaní steakov na liatinovom plátu v mäse zachováte väčšinu šťavy. Tým na povrchu získate zlatistú opečenou kôrku, ale vo vnútri je mäso mäkké a šťavnaté.

Máte už naložené mäso a nakrájanú zeleninu? Tak zapáľte gril, rozkúrte liatinový plát, ochladíme pitie, pozvite priateľov a užite si pohodovú večeru pod holým nebom. & nbsp;

Rozmery:

Bez rámčeka (Š x V x H): 43 x 1 x 20,5 cm
S rámčekom (Š x V x H): 43,5 x 6,5 x 22 cm

Súťažte o skvelú dovolenku. Stačí len zakúpiť produkt G21, zaregistrovať ho a vyhrať !!!

 
 

Máte otázky

Máte otázky na produkt?

kontaktujte nás na čísle +421 908 643 825

 
 
Odporúčame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia