RAVAK WC sedadlo Vita slim

Kód: X01861
Neohodnotené
Značka: Ravak
100 € –15 % 85 € 70,83 € bez DPH
2 týždne
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Záchodové sedadlo WC Vita slim prináša subtílny a elegantný dizajn a štýlovo doplní WC Vita RimOff. Je vyvinuté pre vaše maximálne pohodlie aj praktický prínos. Spomaľovací systém SoftClose spríjemňuje jeho zatváranie. Duroplastové sedadlo je pevné a odolné, pričom v slim prevedení si zachováva dojem ľahkosti.

Technické informácie

  • rozmery (š/h/v): 364 x 450 x 51 mm
  • materiál: duroplast
  • spomaľovací systém SoftClose na zatváranie WC sedadla
  • jednoduché odnímanie WC sedadla pre ľahkú údržbu
  • farebné vyhotovenie: biela
  • záruka: 3 rokov

Extra tenké WC sedadlo Vita je vyrobené z vysoko kvalitného duroplastu v bielej farbe. Antibakteriálne zloženie sedadla obmedzuje množenie baktérií a to vďaka zapracovaným zlúčeninám striebra. Sedadlo je určené na WC Vita RimOff.

SoftClose – spomaľovací systém zatvárania
Funkcia SoftClose je inovatívnou a praktickou vlastnosťou WC sedadla, ktorá prináša užívateľský komfort a bezpečnosť, napr. pri náhlom uviaznutí prstov. Sklápací mechanizmus v pántoch sa postará o pomalé a tiché dosadnutie sedadla na toaletu aj dovretie jeho veka.
Funkcia SoftClose je navrhnutá tak, aby bola odolná a spoľahlivá aj pri častom používaní. Predstavuje tak moderný štandard pre pohodlie vo vašej kúpeľni.

Odnímateľnosť WC sedadla
Zabudnite na neprístupné miesta a zdĺhavé čistenie. Sedadlo je možné z WC jednoducho vybrať a dokonale vyčistiť priestor pod ním, ako aj sedadlo samotné.

Dodatočné parametre

Kategória: WC dosky
Délka: 36,4 cm
Délka balíčku: 47,5 cm
Šířka: 45 cm
Šířka balíčku: 38 cm
Tvar: WC sedadlo
VÝŠKA: 5,1 cm
Výška balíčku: 8,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.