RAVAK Umývadlo BeHappy II rohové

Kód: XJAL1100001 XJAP1100001 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Ravak
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 236 € –15 %
RAVAK  Umývadlo BeHappy II rohové
236 € –15 % 200,60 € 167,17 € bez DPH
2 týždne 2 týždne Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Dizajnovo osviežené rohové umývadlo BeHappy II zodpovedá modernejším líniám rovnomennej vani. Je určené na umiestnenie nad vaňu BeHappy II alebo samostatne do rohu kúpeľne. Umiestnené nad vaňou v oblasti nôh neuberá miesto v kúpeľni a ideálne plní praktickú aj estetickú funkciu. Technologicky pokročilý materiál liaty mramor mu dodáva dokonale rovné, presne definované odkladacie plochy.

Technické informácie

  • rozmery: 50 x 66,5 cm
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • typové prevedenie: ľavý a pravý (L / R)
  • prepad: ÁNO
  • otvor pre stojankovú batériu: 35 mm
  • skrinka pod umývadlo: NIE
  • odporučené doplnky na dokúpenie: umývadlová pileta nízka a sifón rúrkový
  • záruka: 5 rokov

Rohové umývadlo BeHappy II je dodávané s prepadom. Inštaluje sa na stenu do rohu alebo nad vaňu BeHappy II, kde predstavuje unikátne riešenie úspory miesta pri zachovaní všetkého pohodlia pri jeho používaní. Pravá alebo ľavá varianta umývadla je daná dlhšou stranou, resp. rohom, do ktorého umývadlo umiestnite. Batérie musia byť vždy proti vám. Umývadlo je dodávané len s otvorom 35 mm pre stojankovú batériu. Rohové umývadlo BeHappy II odporúčame doplniť umývadlovou piletou nízkou a sifónom trubkovým. Pre ucelené riešenia a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame umývadlo kombinovať s ostatnými výrobkami konceptu BeHappy II (zrkadlom BeHappy II, vaňou BeHappy II), stojankovou batériou RAVAK a ďalšími výrobkami RAVAK. Montážna sada (pripojovacie hmoždinky, skrutky, atď.) Vrátane krytky prepadu je súčasťou dodávky.

Dodatočné parametre

Kategória: Umývadlá na stenu
Délka: 50 cm
Délka balíčku: 52 cm
Připojení: Závesné
Šířka: 66,5 cm
Šířka balíčku: 15 cm
VÝŠKA: 13,6 cm
Výška balíčku: 68 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.