RAVAK Sprchová vanička Gigant Pro 10°

Kód: XA05G70101L XA05A40101L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Ravak
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 427 € 312 € od 312 € –15 %
RAVAK  Sprchová vanička Gigant Pro 10°
427 € 312 € od 312 € –15 % 362,95 € 265,20 € od 265,20 € 302,46 € bez DPH 221 € bez DPH od 221 € bez DPH
2 týždne 2 týždne Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Komfortne plochá vanička z liateho mramoru určená pre obdĺžnikové sprchové kúty. Je vhodná ako na pokladanie na podlahu, tak k zapusteniu, čím podporuje bezbariérové ​​riešenie kúpeľne.

Technické informácie

  • rozmery: 80x100, 90x120 cm, L/R
  • materiál: kompozitný - liata zmes dolomitu a živice
  • vanička: na zapustenie do podlahy (bezbariérové riešenie), alebo na inštaláciu na podlahu
  • vanička + BASE: k obmurovanie a obloženie
  • vanička + BASE + SET: s čelným krycím panelom
  • hĺbka vaničky: 1,5 cm
  • montážna výška: 3,8 cm
  • priemer sifónu: 9 cm
  • záruka: 5 rokov

Vanička Gigant Pro 10° je vhodná pre sprchové kúty 10RV2K + 10RV2K, 10DP2 (+ 10PS), 10DP4 (+ 10PS), SRV2-S + SRV2-S, ASDP3 + APSS, SDZ3 + PSS, SDOP + PSS, BLRV2K + BLRV2K , BLDP2 + BLPS, BLDP4 + BLPS, PDOP2 + PPS, CRV1 + CRV1, CRV2 + CRV2, CRV2 + CPS, SMSD2 + SMPS, BSDPS a pre sprchovacie priestory riešené sprchovými dverami ASDP3, SDZ3, SDOP, BLDP2, BLDP4, PDOP1, PDOP2 , 10DP2, 10DP4, CSD1, CSD2, CSDL2, SMSD2, BSD2, BSD3. Vnútri vanička ponúka nové praktické odkladacie plochy na kúpeľňovú kozmetiku. K vaničke je možné dokúpiť vaničkový sifón, nožičky (podpora), príslušenstvo na montáž.

Dodatočné parametre

Kategória: Obdĺžnikové
Délka: 100 cm
Délka balíčku: 84 cm
Šířka: 80 cm
Šířka balíčku: 6 cm
Tvar: Sprchové vaničky rohové
VÝŠKA: 3,8 cm
Výška balíčku: 105 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.