RAVAK Plastový podlahový vpust s nerezovou mriežkou

Kód: X01435
Neohodnotené
Značka: Ravak
36 € –15 %
RAVAK Plastový podlahový vpust s nerezovou mriežkou
36 € –15 % 30,60 € 25,50 € bez DPH
2 týždne
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Rokmi preverené riešnie nielen do kúpeľní, ale aj do namáhaných technických priestorov. S mriežkou z kvalitnej nerezovej ocele opracovanej vodným lúčom.

Technické informácie

 • priemer: 10,5 cm
 • materiál vpustu: plast
 • materiál mriežky: nerezová oceľ
 • odtok vody za minútu: 37 l
 • zápachová uzávierka: kombinovaná (mokrá a suchá)
 • výška zápachovej uzávierky: 3 cm
 • záruka: 3 roky

Vhodný do sprchových kútov, kúpeľní aj technických priestorov. Stavebná výška 104 mm. K podlahovému vpustu je potrebné objednať samolepiaci hydroizolačný límec 300x300.

Samolepiaca hydroizolácia vpustu:

 • 300x300 mm
 • pre izoláciu podlahového vpustu SN501 s nerezovou mriežkou
 • pružný prechod dilatačnej špáry, možno ľubovoľne zastrihnúť

Samolepiaca hydroizolácia vpustu slúži k napojeniu hydroizolácie v podlahe na výrobok. Tradičné osvedčené riešenie.
(Samolepiaca hydroizolácia nie je súčasťou výrobku, objednáva sa zvlášť.)

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné diely
Délka: 22 cm
Délka balíčku: 15 cm
Designer: Nosal
Šířka: 22 cm
Šířka balíčku: 23 cm
Tvar: Podlahové vpuste
VÝŠKA: 10,4-17,4 cm
Výška balíčku: 35 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.