RAVAK Vysoká skříňka SB 430 Step

Kód: X000001430 X000001419 X000001420 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Ravak
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 739 € 879 € 879 € od 739 € –15 %
RAVAK  Vysoká skříňka SB 430 Step
739 € 879 € 879 € od 739 € –15 % 628,15 € 747,15 € 747,15 € od 628,15 € 523,46 € bez DPH 622,63 € bez DPH 622,63 € bez DPH od 523,46 € bez DPH
2 týždne 2 týždne 2 týždne Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

v rozmeroch 43 x 29 x 160 cm, otočný, v provedenie biela/biela, biela/dub, biela/orech

Technické informácie

  • rozmery: 43 x 29 x 160 cm
  • materiál: MDF, sklo
  • typové prevedenie: otočný výrobok
  • farebné prevedenie korpusu: lakovaný biely lesk (vnútorná farba korpusu sivá)
  • farebné prevedenie dverí: lakovaný biely lesk alebo dyha v dekóre dub, orech
  • záruka: 5 rokov

Vysoká skrinka SB 430 Step je vybavená kvalitnými pántmi s tlmičom dovierania. Vybrať si ju môžete v troch farebných prevedeniach biela / biela, biela / dub alebo biela / orechová. Vo vnútri skrinky sa nachádza jedna drevená a štyri sklenené poličky. Vnútorný korpus skrinky je riešený v praktickej sivej farbe. 
Pre ucelené riešenie a dizajnový súlad kúpeľne odporúčame vysokú skrinku SB 430 Step kombinovať s ostatnými výrobkami radu Step (zrkadlovou skrinkou MC 1000 Step a skrinkou pod umývadlom na dosku SD 1000 Step).

Dodatočné parametre

Kategória: Vysoké skrinky
Délka: 43 cm
Délka balíčku: 48 cm
Šířka: 29 cm
Šířka balíčku: 34 cm
Tvar: Vysoké skrínky
VÝŠKA: 160 cm
Výška balíčku: 165 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.