RAVAK Walk-In Free

Kód: GW9FM0C00Z1 GW9FP0C00Z1 GW9FJ0C00Z1 GW9FS0C00Z1 GW9FG0C00Z1 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Ravak
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 496 € 520 € 472 € 548 € 448 € od 448 € –15 %
RAVAK Walk-In Free
496 € 520 € 472 € 548 € 448 € od 448 € –15 % 421,60 € 442 € 401,20 € 465,80 € 380,80 € od 380,80 € 351,33 € bez DPH 368,33 € bez DPH 334,33 € bez DPH 388,17 € bez DPH 317,33 € bez DPH od 317,33 € bez DPH
2 týždne 2 týždne 2 týždne 2 týždne 2 týždne Zvoľte variant
Variant

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Priestranný a vzdušný. Ikona dizajnovej kúpeľne, ktorá vďaka použitiu jedinej pevnej steny umožňuje vstup do sprchovacieho priestoru z oboch strán. Užite si sprchovanie vo dvojici. Model ponúkame v lesklom aj v čiernom prevedení kovových častí.

Technické informácie

 • šírka sklenenej pevnej steny Walk-In Free: 120/130/140/150/160 cm
 • výška sklenenej pevnej steny: 200 cm
 • šírka vstupu: až 120 cm (v závislosti od zvoleného W SET-u)
 • hrúbka bezpečnostného skla: 8 mm v prevedení Transparent s ochranou skla RAVAK AntiCalc®
 • dve možnosti W-SET-ov obsahujúcich vzpery a podpery v lesklom alebo čiernom prevedení:
  • W SET-Uni Free/Wall (s univerzálnou vzperou dĺžky 120 cm) – potrebné objednať 2 balenia!
  • W SET 90 Free alebo W SET 100 Free (2 vzpery dĺžky 90 alebo 100 cm) – je potrebné len 1 balenie!
 • záruka: 5 rokov

Sprchový kout Walk-In Free je tvorené kaleným bezpečnostným sklom hrúbky 8 mm. Stabilitu výrobku zabezpečujú dvě kovové vzpery, ktoré určujú šírku voľného vstupu z dvoch strán.
Sprchový kout Walk-In Free ponúkame v lesklej alebo čiernej povrchovej úprave kovových častí. Odporúčame inštalovať priamo na podlahu so zabudovaným odtokovým žľabom alebo podlahovým vpustom.

Pro kompletní sprchový kút Walk-In Free je potrebné objednať dve až tri samostatné položky!
Prvých balenie obsahuje pevnú sklenenú stenu.
Druhé a tretie balenia (podľa zvoleného W SET-u) obsahujú podpierky a kovové vzpery v lesklom alebo čiernom prevedení, ktoré určujú šírku vstupu.
Odporúčame zvoliť dve balenia univerzálneho W SET-Uni Free/Wall s dĺžkou vzpery 120 cm, ktorú možno ľubovoľne skrátiť podľa požadovanej šírky vstupu. Vzpery sa pri stene zakončujú kovovou koncovkou, ktorá zakryje rez.
Pre šírke vstupu 90 alebo 100 cm je možné použiť len jedno balenie W SET-90 Free alebo W SET-100 Free, ktoré obsahuje dve vzpery. Vzpery v týchto W setoch presných rozmerov sa už neskracujú, preto sety neobsahujú kovovú koncovku.

Všetky položky nájdete v cenníku. Iné rozmery a varianty sprchovacieho kúta riešime na mieru.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sprchové bezdverové zásteny walk-in, jednostenná pevná
Délka: 120 cm
Délka balíčku: 125 cm
Designer: Nosal
Šířka: 1,2 cm
Šířka balíčku: 8 cm
Tvar: Pevné a deliace steny
VÝŠKA: 200 cm
Výška balíčku: 205 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Zameriavame sa na moderné kúpeľne premyslené do posledného detailu v ucelenej ponuke komplexných riešení. Svojim zákazníkom dodávame vane, sprchové kúty a dvere, vane s hydromasážnymi systémami, umývadlá, kúpeľňový nábytok, vodovodné batérie a doplnky.

Ako najväčší výrobca kúpeľňového vybavenia v Českej republike a jeden z hlavných hráčov na európskom trhu garantujeme svojim zákazníkom zodpovedný prístup, stabilitu, kontinuitu a preverenú kvalitu všetkých našich výrobkov.

História spoločnosti

História spoločnosti

Spoločnosť RAVAK bola založená v roku 1991 ako spoločnosť s ručením obmedzeným, neskôr v roku 1997 sa stala akciovou spoločnosťou a od začiatku nesie názov, ktorý odráža mená svojich zakladateľov – rodiny Vařekovcov a Kreysovcov. Obe rodiny firmu doposiaľ aktívne riadia.

Dizajn RAVAK

Dizajn RAVAK

Dizajn, prienik do sveta umenia a estetiky, je našim primárnym cielom. Svojim zákazníkom pravidelne predstavujeme domyslené výrobky, ktoré sú ale zároveň originálnym otlačkom konkrétneho autora. K spolupráci si vyberáme také štúdiá, ktoré úspěšne pôsobia v konkurenčnom prostredí nielen českého, ale i medzinárodného dizajnu.

Technológie a materiály RAVAK

Technológie a materiály RAVAK

Spojenie dlhoročných skúseností v odbore, najnovších technológií a prvotriedneho materiálu zaručuje kvalitu RAVAK.

Prečo RAVAK

Prečo RAVAK

Krásnu kúpeľňu chce mať každý, nie je potrebné kvôli tomu znižovať z ďaľších požiadaviek. Koncepty a produkty RAVAK vyriešia interiéry kúpeľní tak, aby sa do nich vošlo všetko, čo potrebujete ku komfortnému kúpaniu a sprchovaniu.

Referencie RAVAK

Referencie

Rovnako ako voda nerešpektuje rozdelenie sveta podľa ľuďmi naplánovaných celkov, ani naše výrobky nepoznajú hranice. Z Českej republiky putujú všade, kde je potrebné efektívne využívať očistnú energiu vody. Stretnúť sa tak s nimi môžete vo viac než 50 krajinách sveta, v najznámejších hoteloch, vo firmách i v súkromných rezidenciách. Všade tam, kde zákazníci ocenia preverenú značku, kvalitu a originálny dizajn.

Výstavy a veľtrhy

Výstavy a veletrhy

S výrobkami značky RAVAK sa pravidelne stretávate na českých a svetových veľtrhoch. Medzi nejvýznamnejšie patrí napr. stavebný veľtrh ISH vo Frankfurte nad Mohanom alebo MOSBUILD v Moskve. RAVAK zároveň patrí medzi dôležitých hráčov v oblasti umenia a dizajnu. Autorské počiny našich dizajnérov vystavujeme napr. na pražskom Designbloku.

Ocenenia RAVAK

Ocenenia

Počas svojho pôsobenia sa značka RAVAK dostala do hľadáčika významných národných i medzinárodných súťaží. Riešenia našich dizajnérov sú pravidelne zaraďované do nominácií na výročnú cenu Akadémie dizajnu ČR Czech Grand Design, odborná verejnosť si ich všíma vo svojich cenách (Elle Decoration Award) a v roku 2015 jeden z kúpeľňových konceptov (10°) získal i najprestížnejšiu cenu udeľovanú na európskom kontinente za inovatívny dizajn Red Dot 2015. Spoľahnite sa na dizajn pravidelne preverovaný odborníkmi.