Filter
 
 
 
 
 

Garancia originality

Garancia originality
kvality a pôvodu produktov

Doprava zdarma

Doprava zdarma
pri nákupe nad 500€

Rýchle doručenie

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

 
 

Hrniec G21 Gourmet Miracle s cedníkem 28 cm s poklicí, nerez/greblon60022155

Hrniec G21 Gourmet Miracle s cedníkem 28 cm s poklicí, nerez/greblon60022155

Záruka:2rokrokyrokov
Kód produktu:60022155
Výrobca:G21
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom
Autorizovaný predajca
Vaša cena: 36,58 € bez DPH
43,90 € s DPH
Celonerezový hrniec G21 Gourmet Miracle s nepriľnavým povrchom GREBLON® C3 + zaujme na prvý pohľad unikátnu vnútornú vrstvou. Špeciálne potravinárska oceľ 18/10 CrNi s vrstvou GREBLON® C3 + je dokonalým materiálom vďaka svojim jedinečným vlastnostiam.

V čom sú prednosti riad s vrstvou GREBLON®?


GREBLON® sa vyznačuje vysokou tvrdosťou. Existuje niekoľko typov greblonových vrstiev. Na hrnci G21 Gourmet Miracle nájdete tú najlepšiu a najkvalitnejšie z nich. Trojvrstvový povrch GREBLON® C3 + sa sklokeramickou výstužou je mimoriadne tvrdý, odolný proti poškriabaniu a opotrebovaniu a hlavne-nepriľnavý. Áno, GREBLON® C3 + & nbsp; dáva hrncom schopnosť odolať prilepenie surovín k vnútorným stenám. Pripáliť niečo v greblonem potiahnutých hrncoch alebo panviciach je preto nemožné.Za kvalitu ručíme 4 roky

Oceľ Stainless Steel 304, inak tiež chrómniklová oceľ 18/10 CrNi je preverený a najčastejšie používaný materiál na gastro riadu. Potravinárska oceľ 18/10 CrNi obsahuje 18%chrómu a 10%niklu. Pre potravinárstvo je vhodná predovšetkým vďaka svojej vysokej odolnosti voči poškodeniu i korózii. Túto odolnosť sme ešte podporili špeciálnym leštením povrchu zvonku a už spomínanú greblonovou vrstvou zvnútra hrnca.

Pripálené jedlo? Tomu je koniec

Vynikajúcou vlastnosťou nerezového hrnca G21 Gourmet Miracle je nemožnosť pripáliť v ňom pripravované jedlo. Silné steny a vrstvené sendvičové dno bez vzduchových vreciek dokonale vedú teplo a zabraňujú pripaľovanie pokrmov.

TIP: Kvalitné spracovanie si overíte veľmi ľahko-dvakrát kliknite na dno nádoby a podľa zvuku ihneď zistíte, že v ňom nie sú žiadne dutiny.

Výparník/cedník

Obrovskou výhodou oproti bežne používaným hrncom je výparník/cedidlo, ktorým sme osadili pokrievku hrnca. Už si nepopálite ruky pri zlievania horúcej vody zo zemiakov či cestovín. Pre rýchlejšie uvedenie surovín k varu len pootočíte pokrievkou a výparník/cedník sa uzavrie.Pozornosť sme venovali aj prevedenie pokrievka

Sklenená pokrievka hrnca G21 Gourmet Miracle je z tvrdeného a odolného skla s hrúbkou 4 mm. Bez obáv ju spolu s hrncom môžete umývať v umývačke na riadu. Na použitie k prikrytie pokrmu pri pečení alebo dusenie v rúre je odolná do teploty 180 ° C.Zhrnutie výhod


Kvalitná sendvičové dno bez vzduchových vreciek s hrúbkou 6,2 mm. Greblonová vrstva, odolná proti pripáleniu a poškodeniu. Silné steny o hrúbke 0,7 mm veľmi efektívne a rovnomerne rozvádzajú teplo. Neuveriteľne vysoká odolnosť proti poškodeniu a korózii. Hrniec zvláda teploty do 350 ° C. Dizajnovo čisté línie a dokonalý tvar sú ozdobou každej kuchyne.

Špecifikácia:


Celonerezový hrniec s nepriľnavým povrchom Greblon C3 + marble (trojvrstvový povlak)
Objem 7 l
Rovné telo hrnca
Hrniec osadený výparníkom/cedidlom (2 veľkosti otvorov)
Hrúbka dna hrnca s priemerom 28 cm: 6,2 mm
Pokrievka je vyrobená z tvrdeného skla o hrúbke 4 mm
Predĺžená záruka 2 + 2 roky (po registrácii na www.g21-vitality.cz)
 
 

Máte otázky

Máte otázky na produkt?

kontaktujte nás na čísle +421 908 643 825

 
 
Odporúčame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia