Sanela Príslušenstvo Ovládacie tlačidlo splachovania pre WC, pre splachovaciu nádržku Geberit, nerezová SLW 02GT

Kód: SLW 02GT
Neohodnotené
Značka: Sanela
520,99 € –27 %
Sanela Príslušenstvo Ovládacie tlačidlo splachovania pre WC, pre splachovaciu nádržku Geberit, nerezová SLW 02GT
520,99 € –27 % 379,75 € 316,46 € bez DPH
4 dni

Detailné informácie

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €
Garancia originality
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h
Záruka najlepších cien
Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

Podrobný popis

Automatické ovládací tlačítko s infračerveným senzorem pro splachování WC 

 • pro 2 množství splachování
 • senzorové ovládání
 • reaguje na přítomnost osoby před snímačem ve vzdálenosti max. 0,7 m od snímače po dobu delší než 7,5 s
 • ke spláchnutí dojde po vystoupení osoby ze snímané zóny
 • krátké spláchnutí (2 s), doba přítomnosti osoby ve snímané zóně je od 7,5-45 s
 • dlouhé spláchnutí (6 s), doba přítomnosti osoby ve snímané zóně je delší než 45 s
 • možnost dodatečného ručního spláchnutí mechanickým tlačítkem
 • samočinné splachování po každém osmém použití a po 24 hodinách od posledního spláchnutí
 • nastavení parametrů pomocí dálkového ovladače SLD 03
 • je určen pro montáž do sestav KOMBIFIX: 110.367.00.5,110.300.00.5, DUOFIX SPECIAL: 111.355.00.5, 111.300.00.5, 111.367.00.5, 111.350.00.5, 111.390.00.5

Technická specifikace

 • rozměry: 247 x 165 mm
 • napájecí napětí 24 V DC
 • příkon: 13 W
 • dosah: 0,63-0,75 m
 • materiál: plast

Rozsah dodávky

 • nerezové tlačítko Sigma10 s elektronikou
 • nerezový držák elektromagnetu, elektromagnet
 • napájecí zdroj, dálkové ovládání SLD 03 není součástí balení

Dodatočné parametre

Kategória: Ovládacie tlačidlá
Záruka: 2 roky
Série: Príslušenstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O SPOLOČNOSTI

Sme popredným českým výrobcom kompletného sortimentu sanitárnej elektroniky a naším hlavným cieľom je uspokojiť vysoké nároky zákazníkov na moderné sociálne zariadenia a ich vybavenie v spojení s vysokou hygienou a komfortnou obsluhou. Obchodná značka je spájaná s kvalitnými výrobkami novej generácie sanitárnej techniky. Vďaka vlastnému vývojovému oddeleniu zaisťujeme rozširovanie ponúkaných výrobkov a snažíme sa tak rýchlo reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zákazníkov.

V súčasnej dobe ponúkame široké portfólio výrobkov, ktoré sú plne využívané vo verejnom aj privátnom sektore. Dodávame tak ucelený sortiment sanitárneho vybavenia (automatické splachovače pisoárov a toaliet, automatické umývadlové batérie a ovládanie spŕch, nerezové umývadla a drezy, nerezové pisoáre, pisoárové žľaby a WC, nerezové umývacie žľaby, nerezové doplnky, mincové, žetónové a RFID automaty, produkty vyrábané podľa požiadavok zákazníka).

Venujeme značnú pozornosť novým trendom, v oblasti sanitárnej techniky vskutku ojedinelým. Jedná sa napríklad o radarový splachovač pisoárov, ktorý je výnimočný svojou funkciou aj "antivandalovým prevedením". Taktiež princíp "inteligentného" senzoru Automatic Logic System (ALS) je využitý u všetkých výrobkov s infračerveným čidlom. Obe metódy sú chránené Osvedčením o zápise užitného vzoru.

AKO SME ZAČÍNALI?

V lete roku 1997 sme sa ako skupinka piatich kolegov z Tesly Lanškroun rozhodli skúsiť ísť vlastnou cestou a založili sme malú firmu s desiatimi zamestnancami. Meno Sanela ako sanitárna elektronika, to sme vedeli, ale ostatné bola veľká neznáma. Začínali sme v kanceláriách v prenajatom byte vedľa lanškrounského námestia a s výrobou v bývalej sódovkárni. Začiatkom roku 2003 sme kúpili voľný pozemok na druhom konci Lanškrouna, kde sme spustili stavbu prvej budovy. Stabilné zázemie nám otvorilo možnosti pre rozširovanie vývojového aj obchodného oddelenia, a výroba začala fungovať v podmienkach stavebných, na mieru robených potrebám elektrotechnickej výroby. Ruku v ruke s tým sme cítili ako potrebné je investovať do nových technológií, aby sme udržali krok s poprednými svetovými výrobcami. V roku 2007 sme sa rozhodli ísť do projektu druhej budovy predovšetkým kvôli potrebe nových skladov a expedície, a po nasledujúcich siedmich rokoch sme znovu rozšírili skladovacie priestory, a tiež presťahovali oddelenie vývoja do moderných podmienok.

V priebehu rokov sme rozširovali ponúkaný sortiment, priberali ďalších zákazníkov a snažili sa začať exportovať do susedných krajín. Ako prezieravé sa ukázalo rozhodnutie nepredávať všetkým záujemcom na priamo, ale dodržovať systém predaja výrobca – veľkoobchod – zákazník. Vďaka tomu sme sa postupne stali spoľahlivým partnerom už fungujúcim alebo práve vznikajúcich veľkoobchodom voda-kúrenie-plyn.