Filter
 
 
 
 
 

Garancia originality

Garancia originality
kvality a pôvodu produktov

Doprava zdarma

Doprava zdarma
pri nákupe nad 500€

Rýchle doručenie

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty

 
 

sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASYLG1678

sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASY
sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASY
sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASY
sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASY
sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASY
 
sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASY
zväčšiť obrázok
Ušetríte: - 15 %

sušiak na bielizeň JUWEL NOVAPLUS 500 EASYLG1678

Záruka:rokrokyrokov
Kód produktu:LG1678
Dodacia lehota
Dodacia lehota: skladom u výrobcu
Autorizovaný predajca
Bežná cena: 131,40 € bez DPH
157,69 € s DPH Vaša cena: 111,57 € bez DPH
133,88 € s DPH

Výrobca - JUWEL, RAKÚSKO

Spoločnosť JUWEL je jedným z najväčších európskych výrobcov prémiových modelov domácich i záhradných sušiakov na bielizeň. Produkty tejto firmy sa vyznačujú šikovným nápadom a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nie sú dovážané ako väčšina podobných produktov odkiaľsi z ďalekého východu, ale sú vyrábané v európskej kvalite v malebnom mestečku Imst uprostred rakúskych Álp.

Sušenie bielizne na čerstvom vzduchu ... jednoduché a lacné!

JUWEL NOVAPLUS 500 EASY - celohliníkový vonkajšie sušiak na bielizeň s vstavaným ochranným obalom (vakom). Nosná rúra s priemerom 50 mm. Jednoduchá obsluha s dvojstupňovým mechanizmom. Jednoduchá zemná skrutka pre ukotvenie na záhrade = netreba nič betónovať. Otváranie sušiaku systémom "NovaLift" = jednou pákou jednou rukou. Približne 52 m šnúry na bielizeň. Tento model nie je výškovo nastaviteľný.

Od tejto chvíle môžete jednoducho vďaka novému automatickému napínaku "NovaLift" otvoriť Váš sušiak bielizne len jednou rukou. Vďaka vstavanému ochrannému obalu budete mať sušiace šnúry vždy pripravené na použitie a hlavne čisté, takže na bielizni nehrozí žiadne otlačene čiary a pruhy. Pred otvorením sušiaku sa vak jednoducho "vtiahne" do nosnej rúry a po zložení sušiaku zase "vytiahne". Vďaka tomu nemusíte riešiť, kam ochranný vak uschovať po dobu sušenia.

Sušiak JUWEL NOVAPLUS 500 EASY sa otvára rýchlo a ľahko pomocou jedinej páky !!

 1. Jednoducho zdvihnite páku - možno to ľahko a bez ohýbania, pretože je vo výške ramien.
 2. Ľahko a bez námahy ju otočte nahor - vďaka dokonalému vyváženie ide páka úplne ľahko.
 3. "Zacvaknite" detskú poistku (detská poistka je uvoľnená odblokovaním poistného klzáku).

Výhody na prvý pohľad:

 • cca 52,1 m šnúry na bielizeň
 • dĺžka ramena 1,95 m
 • dvojstupňový uzamykací mechanizmus
 • výška cca 170 cm
 • 50 mm hliníková rúra
 • ramená sú zo zosilneného U-profilu
 • špeciálny priechodky pre "vždy napnuté" šnúry
 • plastová jednoduchá zemná skrutka

tabulka_vybavy

Automatický ochranný obal = plachtový ochranný vak, ktorý je zabudovaný do sušiaku. Pred otvorením sušiaku sa vak "zatiahne" do nosnej rúry, kde je uschovaný po dobu, kedy je sušiak otvorený. Po zložení sušiaku sa ochranný vak zatiahnutím za dve šnúrky "vytiahne" a rozloží okolo sušiaku. Jedná sa o veľmi praktickú vec, vďaka ktorej zostane sušiak neustále čistý. Farba vaku je strieborná.

Ochranný vak so zipsom = samostatný plachtový ochranný vak opatrený zipsom. Pred otvorením sušiaku je nutné vak rozopnúť, zložiť a uložiť na suchom mieste. Po ukončení sušenia sa vak zase na sušiak nasadí a zatiahnutím zipsu uzavrie. Farba vaku je zelená.

Nastavenie výšky = možnosť výškového nastavenia sušiaku, v závislosti od modelu výška od cca 140 cm do cca 190 cm.

Zosilnený U-profil = závesné ramená sušiaku sú vyrobené z ohraneného hliníkového U-profilu, ktorý má vysokú odolnosť na ohyb a znesie aj extrémne veľké zaťaženie. Základné verzie sušiakov sú vyrobené z bežného hliníkového obdĺžnikového profilu.

Jednoduchá zemná skrutka = ukotvenie do zeme je vyriešené pomocou plastovej skrutky do zeme. Ta sa zaskrutkuje (zavŕta) do zeme a do nej sa zasunie nosná tyč sušiaku. Nie je nutné nič betónovať. Výhodou skrutky do zeme je možnosť postaviť sušiak na záhrade kdekoľvek, kde je možné plastovú skrutku pevne zavŕtať do zeme. Skrutka je opatrená plastovým viečkom. Skrutka sa musí zavŕtať do roviny s povrchom, potom je bezpečná aj pre kosačku.

Dvojitá zemná skrutka = ukotvenie do zeme je vyriešené pomocou dvojitej plastovej skrutky do zeme. Ta sa zaskrutkuje (zavŕta) do zeme a do nej sa zasunie nosná tyč sušiaku. Nie je nutné nič betónovať. Výhodou skrutky do zeme je možnosť postaviť sušiak na záhrade kdekoľvek, kde je možné skrutku do zeme pevne zavŕtať. Skrutka je opatrená plastovým viečkom. Skrutka sa musí zavŕtať do roviny s povrchom, potom je bezpečná aj pre kosačku.

Zemné plastové puzdro = ukotvenie do zeme je vyriešené plastovým puzdrom, ktoré sa musi v mieste sušiaku zabetónovať do zeme. Potom sa do puzdra zasunie nosná tyč sušiaku. Nevýhodou tohto riešenia je nemožnosť zmeny umiestnenia sušiaku na záhrade. Sušiak možno totiž postaviť iba tam, kde je zabetónované puzdro. Puzdro sa musí zabetónovať do roviny s povrchom, potom je bezpečné aj pre kosačku. Puzdro je opatrené plastovým viečkom. K modelom vybaveným iba zemným puzdrom je možné dokúpiť jednoduchú alebo dvojitú skrutku do zeme.

Háčiky na ramienka = na konci závesných ramien sú háčiky na ramienka. Ideálne pre sušenie napr. pánskych košieľ vyvesených na ramienku.

JUWEL - TO FUNGUJE !!!

susak_JUWEL_Novaplus_500_easy.pdf

Vlastnosti
Priemer sušiaku: 275m
Typ: sušiaky na bielizeň
Priemer nosnej tyče: 50mm
Hmotnosť: 6kg
Automatický ochranný vak: áno
Jednoduchá zemná skrutka: áno
Materiál konštrukcie: hliník
Výrobca: JUWEL
Použitie: na záhradu
Nastavenie výšky: nie
 
 

Máte otázky

Máte otázky na produkt?

kontaktujte nás na čísle +421 908 643 825

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia