Aqualine KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením a poličkami 80x70x12cm KO350S
Code: KO350S
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Vrchné skrinky zrkadlové - Galérky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 11.5 kg |
| EAN: | 8590913947384 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Kratšia strana: | 120 |
| Šírka: | 800 |
| Rozmer: | 80x70x12 cm |
| VÝŠKA: | 700 |
| Farba LED: | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Séria: | KORIN |
| Tvar: | Obdĺžnik |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
