Aqualine VILMA vaňová zástena 600x1400 mm, chrom, číre sklo AQ6014
Code: AQ6014
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vaňové zásteny sú elegantným a praktickým riešením, ak nechcete alebo nemôžete použiť sprchovací kút.
- Vaňová zástena VILMA umožňuje obojstranné sklopenie k stene, takže neprekáža. Túto vlastnosť oceníte aj pri upratovaní kúpeľne.
- Variabilné prevedenie umožňuje inštaláciu na ľavú i pravú stranu vane
- Stenová lišta s otočným profilom z lešteného hliníka
- Spodné silikónové tesnenie
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Farba profilu | Leštený hliník |
| Typ otvárania | Otváracie celosklopné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 18.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831546 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Additional parameters
| Category: | Vaňové zásteny sklopné |
|---|---|
| Warranty: | 3 years |
| Weight: | 18.95 kg |
| EAN: | 8590913831546 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Šírka: | 600 |
| Farba profilu: | Chróm - Leštený hliník |
| Hrúbka skla: | 6 |
| VÝŠKA: | 1400 |
| Balenie: | 1 |
| Typ otvárania: | Otváracie celosklopné |
| Typ výplne: | Číre sklo |
| Záruka: | 3 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
