Sapho AVVA Slim WC sedátko s pomalým zatváraním, čierna mat 100787-110
Code: 100787-110
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 37x45 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie), Easy Take (odnímateľné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnosť / ks | 2.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913918100 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplastov sú zosieťované polyméry, ktoré vytvárajú priestorovú trojrozmernú sieť. Sieťovanie nastáva až pri tvarovaní plastu vplyvom tepla a tlaku, niekedy pôsobením katalyzátorov.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

Easy take / Quick release
Jednoduché vybratie a upevnenie sedátka: stlačením postranných pántov alebo tlačidla (pri niektorých modeloch jednoduchým uvedením sedátka do kolmej polohy), je možné sedátko sňať z pántov (podľa typu obr. 1a, 1b, 1c) a po umytí následne jednoduchým zacvaknutím opäť nasadiť (obr. 2).
Additional parameters
| Category: | WC dosky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.85 kg |
| EAN: | 8590913918100 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 447 |
| Šírka: | 355 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 35,5x44,7 cm |
| Materiál: | Duroplast |
| Tvar: | Pre konkrétne WC |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Duroplast |
| Tvar: | Pre konkrétne WC |
| Výbava: | Soft Close (pomalé sklápanie);Easy Take (odnímateľné sedátko);SLIM (tenké) |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.




