Gedy THOR uchytenie na zástenu pre stierku, chróm 562613
Code: 562613
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 21x70x46 mm |
| Šírka | 21 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 46 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.0320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341282717 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo k sprchovacím kútom |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.03 kg |
| EAN: | 8003341282717 |
| Výrobca: | Gedy |
| Kratšia strana: | 46 |
| Šírka: | 21 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 21x70x46 mm |
| VÝŠKA: | 70 |
| Materiál: | Nerez |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
