Gedy Háčik na vykurovacie teleso, termoplast, biela 202502
Code: 202502
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 32x120x67 mm |
| Šírka | 32 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.0320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341186329 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.03 kg |
| EAN: | 8003341186329 |
| Výrobca: | Gedy |
| Kratšia strana: | 67 |
| Šírka: | 32 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 32x120x67 mm |
| VÝŠKA: | 120 |
| Materiál: | plast |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
