Gelco Sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5cm, tmavo šedá GS120G
Code: GS120G
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Priklopené sedadlo zaberá iba 55 mm pri pánte
- Ergonomický tvar a ľahko čistiteľný povrch
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 325x325 mm |
| Šírka | 325 mm |
| Hĺbka | 325 mm |
| Farba | Šedá |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Nosnosť | 120.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 3.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847141 |
| Taric | 94017900 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Sprchové sedadlo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 3.5 kg |
| EAN: | 8590913847141 |
| Výrobca: | Gelco |
| Kratšia strana: | 325 |
| Šírka: | 325 |
| Farba: | Farebné |
| Rozmer: | 325x325 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sprchové sedátko / stolička |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Nosnosť: | 120 |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
