Gelco Vaničkový sifón, otvor vaničky 90mm, pre vaničky IRENA PB90EXN MINUS
Code: PB90EXN MINUS
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Otvor sifónu 90 mm
- Priemer odpadu 40 mm
- Výška 60 mm
- Prietok 52 l / min
- Zhora čistiteľný odpadový systém
- Príruba plast s tromi skrutkami
- Pre vaničky IRENA
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 60 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízky |
| Hmotnosť / ks | 0.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913829031 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Vaničkové sifóny |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.23 kg |
| EAN: | 8590913829031 |
| Výrobca: | Gelco |
| Farba: | Biela |
| VÝŠKA: | 60 |
| Materiál: | plast |
| Balenie: | 1 |
| Sifón pre otvor vaničky: | 90 |
| Výbava: | Nízky |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Priemer odpadu: | 40 |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
