GSI umývadlová výpust 5/4", neuzatvárateľná, tl.5-65 mm, keramická krytka, biela lesk PVC11
Code: PVC11
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Neuzatvárateľná výpust pre umývadlá bez prepadu
- Vhodná pre umývadlá bez prepadu od výrobcu GSI (séria SAND, PURA, KUBE X)
- Priemer zátky: 72 mm
- Materiál zátka: keramika
- Farba: biela
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | CLASSIC, KUBE X, NORM, PURA |
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Výbava | Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937815565 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Zátky a výpuste |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.37 kg |
| EAN: | 8032937815565 |
| Výrobca: | GSI |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Mosadz |
| Hrúbka umývadla: | 5-65 |
| Balenie: | 1 |
| Výbava: | Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
