GSI umývadlová výpust 5/4", click-clack, keramická zátka, biela PCS11
Code: PCS11
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
685 €
–14 %
Code: 9424211
285 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 60x37 cm, biela ExtraGlaze 9454111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
245,10 €
685 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 120x47 cm, biela ExtraGlaze 9424111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
589,10 €
519 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 100x47 cm, biela ExtraGlaze 9423111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
446,30 €
265 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 50x37 cm, biela ExtraGlaze 9447111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
227,90 €
339 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 70x37 cm, biela ExtraGlaze 9455111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
291,50 €
FREEFREE
395 €
–14 %
GSI CLASSIC bidet závesný 37x55 cm, biela ExtraGlaze 8765111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
339,70 €
FREEFREE
399 €
–14 %
GSI PURA bidet závesný 36x50 cm, biela ExtraGlaze 8864111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
343,10 €
Action
275 €
–40 %
GSI SAND keramické umývadlo 60x50 cm, biela ExtraGlaze 9031111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
165 €
409 €
–14 %
GSI SAND keramické umývadlo 80x50 cm, biela ExtraGlaze 9022111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(9 pcs)
351,70 €
479 €
–14 %
GSI SAND keramické umývadlo 100x50 cm, biela ExtraGlaze 9023111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
411,90 €
FREEFREE
449 €
–14 %
GSI PURA bidet závesný, 36x55 cm, biela ExtraGlaze 8865111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(4 pcs)
386,10 €
Action
629 €
–47 %
GSI SAND keramické umývadlo 120x50 cm, 2 otvory, biela ExtraGlaze 9024211
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
329 €
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 5-65 mm |
| Výbava | Uzatvárateľná s prepadom, Uzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.3600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937815541 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Click Clack uzatvárateľná výpusť
Jedná sa o modernú variantu mechanizmu uzatvárania výpustí do umývadiel a vaní. Už nemusíte premýšľať, kam odložiť gumovú zátku, nebude prekážať retiazka, odpadne nepohodlné ovládanie zátky pomocou tiahla u batérie. Systém Click Clack je ovládaný obyčajným stlačením zátky.
Additional parameters
| Category: | Zátky a výpuste |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.36 kg |
| EAN: | 8032937815541 |
| Výrobca: | GSI |
| Farba: | Biela |
| Materiál: | Mosadz |
| Hrúbka umývadla: | 5-65 |
| Balenie: | 1 |
| Výbava: | Uzatvárateľná s prepadom;Uzatvárateľná bez prepadu |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
