Isvea INFINITY bidet závesný 36,5x53cm, biela 10NF41001
Code: 10NF41001
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Séria | INFINITY |
| Rozmer | 36,5x53 cm |
| Šírka | 365 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 24.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687665688 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Bidet klasik |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 24.72 kg |
| EAN: | 8697687665688 |
| Výrobca: | Isvea |
| Kratšia strana: | 530 |
| Šírka: | 365 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 36,5x53 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Séria: | INFINITY |
| Tvar: | Klasik |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
