Kerasan INKA odkladná keramická doska 52x35,5cm, voda 341834
Code: 341834
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Sanitárna keramika INKA je jedinečným projektom spoločnosti Kerasan. Jedná sa o dve veľkosti umývadiel, ktoré sú k dostaniu v bielej a čiernej farbe. Sériu dopĺňajú keramické dosky slúžiace ako odkladnej plochy. Dosky sú ponúkané v rôznych rozmeroch s niekoľkými farebnými prevedeniami a dekory. Umývadlá a dosky možno ľubovoľne kombinovať.
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | INKA |
| Rozmer | 52x35,5 cm |
| Šírka | 520 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Voda |
| Materiál | Keramika |
| Hmotnosť / ks | 8.9800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125973927 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 8.98 kg |
| EAN: | 8034125973927 |
| Výrobca: | Kerasan |
| Kratšia strana: | 355 |
| Šírka: | 520 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 52x35,5 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Séria: | INKA |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Dekor: | Voda |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
