RETRO KERASAN RETRO bidet závesný 38x52cm, biela 102601
Code: 102601
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Sanitárna keramika RETRO vráti do neuspěchané doby rokov minulých a navodí pocit pohody na staršie chalupe, či vznešeného života zo zámockého prostredia. Či tak alebo onak, je potreba s keramikou zladiť aj ostatné vybavenie kúpeľne. Vhodným riešením sú vodovodné batérie ANTEA a SASSARI. Obe série obsahujú trojprvkové batérie, preto sme schopní keramiku na zákazku ponúknuť s tromi otvormi. Ďalej k sérii odporúčame kúpeľňové doplnky Diamond, nábytok Retro, Galanta a vane Retro, Foxtrot alebo Charleston od firmy Polysan.
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | RETRO KERASAN |
| Rozmer | 38x35x52 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 14.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125977246 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
