Sapho Kôš na bielizeň do skrinky 310x570x230mm, suchý zips, šedá UPE600
Code: UPE600
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Bielizňové látkový kôš na suchý zips
- určený pre skrinky ESPACE
- väčšie využitie priestoru skrinky a možnosť odkladania i malého bielizne (vreckovky, ponožky a pod.) oproti drôtenému koši na bielizeň
- inštalácia a vybratie koša je jednoduché vďaka použitiu suchých zipsov
- vyrobený z pevnej látky šedej farby (35% bavlna, 65% polyester), možno prať v práčke na 60 ° C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 31x57x23 cm |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 570 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Šedá |
| Hmotnosť / ks | 1.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890031 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.3 kg |
| EAN: | 8590913890031 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 230 |
| Šírka: | 310 |
| Farba: | Farebné |
| Rozmer: | 31x57x23 cm |
| VÝŠKA: | 570 |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
