Omp Tea Umývadlová výpust 5/4", neuzatvárateľná, tl.30-45mm, design krytka, chróm 147.545.5
Code: 147.545.5
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
34 €
–14 %
Bonomini KING umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, ABS/chróm 0595PR25K7
Skladom, dodanie do 2-3 prac.dní
(101 pcs)
29,20 €
40 €
–14 %
Bonomini PIQUADRATO umývadlový sifón 5/4", odpad 32mm, chróm 0510OT25K7
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
34,40 €
49 €
–14 %
Omp Tea MINITOTI umývadlový sifón 5/4"-32mm, chróm 510.135.5.K
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(1 pcs)
42,10 €
8,10 €
–13 %
Sapho Predĺženie 5/4", 69mm, chróm CV1030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
7 €
158 €
–13 %
SAPHO LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16,5cm, biela lesk LT711-3030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(2 pcs)
135,90 €
175 €
–14 %
SAPHO LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16,5cm, dub Sherwood LT711-1515
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(4 pcs)
150,50 €
158 €
–13 %
SAPHO LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16,5cm, dub Alabama LT711-2222
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
135,90 €
175 €
–14 %
SAPHO LATUS XI umývadlová skrinka 30x53x16,5cm, antracitový mat LT711-3434
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
150,50 €
139 €
–14 %
SAPHO LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, biela lesk LT112-3030
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(5 pcs)
119,50 €
155 €
–14 %
SAPHO LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, antracitový mat LT112-3434
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(10 pcs)
133,30 €
Product detailed description
- Priemer vnútornej krytky: 32 mm
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 30-45 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.2900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952156187 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Zátky a výpuste |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.29 kg |
| EAN: | 8019952156187 |
| Výrobca: | Omp Tea |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Hrúbka umývadla: | 30-45 |
| Balenie: | 1 |
| Výbava: | Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Veľkosť závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
15,30 €
–13 %
Sapho Umývadlová výpust 5/4", neuzatvárateľná, tl.25-50mm, chróm CV2009
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(47 pcs)
13,20 €
20,10 €
–13 %
Sapho Umyvadlová výpust 5/4", neuzatvárateľná, tl: 3-65mm, chróm CV2005
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(98 pcs)
17,30 €
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
