Sapho ORBITER guľaté zrkadlo s LED osvetlením, kožený popruh, ø 60cm, čierna mat ORL060
Code: ORL060
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Okrúhle zrkadlo s koženým pásikom v čiernom ráme
- Oceľový rám v čiernej matnej farbe
- Kožený opasok
- Ručne kovaná oceľová skoba na zavesenie
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ORBITER |
| Rozmer | 60 cm |
| Priemer zátky | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Kruh |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 20.00 W |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1650 lm |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 10.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911781 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Farba LED: Denná biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Denná biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 4000 – 5000 K. Toto svetlo je pocitovo neutrálne, najviac pripomína denné svetlo. Neskresľuje vnímanie farieb osvetlených predmetov, preto je vhodné do obytných priestorov, kuchýň a kúpeľní.

Ochrana proti korózii
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
Additional parameters
| Category: | Čierne kúpeľňové doplnky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 10.7 kg |
| EAN: | 8590913911781 |
| Výrobca: | Sapho |
| Šírka: | 600 |
| Rozmer: | 60 cm |
| VÝŠKA: | 600 |
| Farba LED: | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Materiál: | Oceľ |
| Séria: | ORBITER |
| Tvar: | Kruh |
| Priemer: | 600 |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Oceľ |
| Stupeň krytia: | IP44 |
| Príkon: | 20 |
| Svietivosť: | 1650 |
| Výbava: | Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla: | Zrkadlá s osvetlením;Zrkadlá v ráme |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Kruh |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
| Farba rámu: | Čierna |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
