Aqualine Podperná konzola 440x150x20mm, lakovaná oceľ, čierna matná VG4415
Code: VG4415
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 2x15x44 cm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 1.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816215 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Konzoly pod umývadlá |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590913816215 |
| Výrobca: | Aqualine |
| Kratšia strana: | 440 |
| Šírka: | 20 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 2x15x44 cm |
| VÝŠKA: | 150 |
| Materiál: | Oceľ |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
