Sapho RIWA GALERKY RIWA otvorená polica 20x70x15cm, ľavá/pravá, brest Bardini RIW250-0013
Code: RIW250-0013
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Otvorená polica RIWA, s otvorenou bočnou stranou
- možné kombinácie s galerky Mirra, LINEX a RIWA
- kombináciou získate zostavy v šírke 70 - 180 cm
- otočením skrinky o 180 ° získate ľavú alebo pravú variantu
RIWA galerky poskytujú dostatočný priestor pre uskladnenie kozmetiky, hygienických potrieb i holiaceho strojčeka. Veľké zrkadlo, pod ktorým nájdete každú maličkosť, si určite obľúbite. Galerky sú vybavené výkonným LED osvetlením. Širokú škálu variability zaručuje možnosť kombinácie s otvorenými policami RIWA.
Príklady kombinácií zostáv:

Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RIWA GALERKY |
| Rozmer | 20x70x15 cm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Hmotnosť / ks | 5.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897221 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Možno vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Cenová skupina A príplatok 0%
Cenová skupina B príplatok 30%
Cenová skupina C príplatok 50%
akákoľvek farba podľa vzorkovníka RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom prevedení
Dodacia lehota skupin B a C je 6 týždňov.
Additional parameters
| Category: | Skrinky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 5.5 kg |
| EAN: | 8590913897221 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 150 |
| Šírka: | 200 |
| Farba: | Béžová |
| Rozmer: | 20x70x15 cm |
| VÝŠKA: | 700 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Séria: | RIWA GALERKY |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Brest Bardini |
| Typ skrinky: | Otvorená |
| Záruka: | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Závesné na stenu |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.























