GSI KUBE X/NORM držiak uterákov 50cm, chróm PASAND50
Code: PASAND50
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
265 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 50x37 cm, biela ExtraGlaze 9447111
Skladom dodanie do 6-7 prac. dní
(3 pcs)
227,90 €
449 €
–14 %
Code: 9430326
478 €
–14 %
GSI KUBE X COLOR KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, čierna mat 94309126
8 týždňov
411,10 €
328 €
–13 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 50x37cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 94479011
8 týždňov
282,10 €
328 €
–13 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 50x37cm, brúsená spodná hrana, 3 otvory, biela ExtraGlaze 94479311
8 týždňov
282,10 €
309 €
–14 %
GSI KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, brúsená spodná hrana, bez otvoru, biela ExtraGlaze 94309011
8 týždňov
265,70 €
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Séria | NORM, SAND |
| Dĺžka | 500 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8032937813028 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.65 kg |
| EAN: | 8032937813028 |
| Výrobca: | GSI |
| Dľhšia strana: | 500 |
| Farba: | Chróm |
| Balenie: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
