Sapho ABELINE rohová polica Rockstone 200x200mm, biela matná AE200-0101
Code: AE200-0101
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ABELINE |
| Rozmer | 200x12x200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Lepenie |
| Hmotnosť / ks | 0.9650 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913932915 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface (Rockstone, umelý kameň, technický mramor)
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
Additional parameters
| Category: | Poličky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913932915 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dľhšia strana: | 200 |
| Kratšia strana: | 200 |
| Šírka: | 200 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 200x12x200 mm |
| VÝŠKA: | 12 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Séria: | ABELINE |
| Tvar: | Hranaté |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: rohová |
| Inštalácia: | Lepenie |
| Tvar: | Hranaté |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
