Sapho AVORIA keramický drez s odkvapem 86x51 cm, biela 55086
Code: 55086
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 86x20,5x51 cm |
| Šírka | 860 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Odkladacia plocha | Vľavo |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913933745 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácie: Horná montáž
![]() |
Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. |
Additional parameters
| Category: | Keramické kuchynské drezy |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8590913933745 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 510 |
| Šírka: | 860 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 86x20,5x51 cm |
| VÝŠKA: | 205 |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Odkladacia plocha: | Vľavo |
| Počet otvorov pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Minimálna šírka drezovej skrinky: | 600 mm |
| Inštalácia: | Horná montáž |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.

