Sapho SHICK nástenný držiak uterákov, okrúhly, chróm SH500
Code: SH500
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 500x1344x122 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1344 mm |
| Hĺbka | 122 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Nástenné |
| Hmotnosť / ks | 5.1000 kg |
| EAN | 8590913922893 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Držiaky uterákov |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 5.1 kg |
| EAN: | 8590913922893 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 122 |
| Šírka: | 500 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 500x1344x122 mm |
| VÝŠKA: | 1344 |
| Materiál: | Nerez |
| Tvar: | Kruhové |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia: | Nástenné |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
