Sapho VANITY Sprchový stĺp s pripojením vody na batériu, retro, zlato SET065
Code: SET065
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Sprchový stĺp s pripojením vody na batériu
- Balenie obsahuje teleskopickú tyč, držiak ručnej sprchy, hadicu, hlavovú a ručnú sprchu
- Výška: 977-1302 mm
- Priemer hlavovej sprchy: 200 mm
Ku sprchovému stĺpu odporúčame sprchovú batériu Kirka KI11Z, KI11BZ alebo ANTEA 3865, s rozstupom prívodov 150 mm - viď príslušenstvo.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 1302 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | K batérii |
| Sprchové stĺpy | Bez batérie |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu |
| Hmotnosť / ks | 5.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913860324 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Sprchové stĺpy |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 5.21 kg |
| EAN: | 8590913860324 |
| Výrobca: | Sapho |
| Farba: | Zlatá |
| VÝŠKA: | 1302 |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatné: | Nastaviteľná výška stĺpu |
| Sprchové stĺpy: | Bez batérie |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Retro |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
