Sapho ARUBA umývadlo vľavo, 200x51,5 cm, Rockstone biela matná AR200-B1L
Code: AR200-B1L
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Exkluzívny dizajn do vašej kúpeľne: umývadlá ARUBA vyrábame v našej dielni na zákazku. Extra široké umývadlá na mieru umožnia vyriešiť väčšie priestory v kúpeľniach. Tenká 12 mm pohľadová hrana pôsobí minimalistickým vzhľadom.
Zátka umývadlového výpustu je vyrobená z rovnakého materiálu ako umývadlo. V otvorenej polohe je zátka v jednej rovine s dnom umývadla. Umývadlo je možné umiestniť na konštrukciu, konzoly alebo zákazkový nábytok.
Zátka umývadlového výpustu je vyrobená z rovnakého materiálu ako umývadlo. V otvorenej polohe je zátka v jednej rovine s dnom umývadla. Umývadlo je možné umiestniť na konštrukciu, konzoly alebo zákazkový nábytok.
Možnosti zhotovenia:
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ARUBA |
| Rozmer | 200x51,5 cm |
| Šírka | 2000 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Rozmer na mieru, Farba dosky podľa vzorkovníka |
| Hmotnosť / ks | 41.5800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886980 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Výroba umývadla na mieru:
Umývadlo je možné vyrobiť v týchto rozmeroch a počte umývadlových mís:
L = šírka dosky v uvedenom rozmedzí
U = umývadlo so šírkou 615 mm / 532 mm
X, Y, Z = min. 115 mm
Pre objednanie iného rozmeru kontaktujte predajné oddelenie.
Additional parameters
| Category: | Umývadlá nábytkové |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 41.58 kg |
| EAN: | 8590913886980 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 515 |
| Šírka: | 2000 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 200x51,5 cm |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| VÝŠKA: | 178 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Séria: | ARUBA |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Počet otvorov pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Do nábytku |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.













