Sapho AURUM nerezové umývadlo 55x42 cm, vrátane výpuste, zlatá matná AU202
Code: AU202
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 55x11x42 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | S výpustí, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 9.7000 kg |
| EAN | 8590913919534 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
Additional parameters
| Category: | Umývadlá na dosku |
|---|---|
| Warranty: | 6 rokov |
| Weight: | 9.7 kg |
| EAN: | 8590913919534 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 420 |
| Šírka: | 550 |
| Farba: | Zlatá |
| Rozmer: | 55x11x42 cm |
| Typ umývadla: | Umývadlo na dosku |
| VÝŠKA: | 110 |
| Materiál: | Nerez |
| Séria: | AURUM |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Materiál: | Nerez |
| Počet otvorov pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Výbava: | PVD povrchová úprava |
| Záruka: | 6 rokov |
| Inštalácia: | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
