Sapho AXAMITE podomietková batéria s bidetovou spŕškou AX40-01
Code: AX40-01
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Ľúbivý a moderný dizajn rovných a ostrých hrán je doplnený precíznou prehnutou krivkou. Vďaka tejto kombinácii tvarov je možné rad AXAMITE kombinovať s väčšinou zariaďovacích predmetov v kúpeľni. Batéria je premyslená do posledných konštrukčných detailov, ktoré si naplno uvedomíte pri každodennom používaní. Axamite je výnimočná v kombinácii bezchybného designu a prívetivého užívateľského komfortu.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AXAMITE |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.8950 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913902369 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Bidetové batérie a spršky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590913902369 |
| Výrobca: | Sapho |
| Farba: | Chróm |
| Materiál: | Mosadz |
| Tvar: | Dizajn |
| Balenie: | 4 |
| Materiál: | Mosadz |
| Priemer kartuše: | 25 |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Podomietková |
| Druh ovládania: | Páka |
| Tvar: | Dizajn |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
