Sapho CLEAN STAR bidetové sedátko, D-tvar LB402
Code: LB402
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Dve samostatné trysky pre dámsky a análny oplach.
- Nepotrebuje k funkcii elektrickú energiu
- Jednoduché použitie jedným ovládačom
- Dokonale padne na väčšinu WC
- Hrúbka iba 6 cm
- Soft Close bezpečné zatváranie
- Rýchla demontáž uľahčuje údržbu
- Trysky sú vyrobené z antibakteriálneho materiálu
- Samočistiace funkcie trysiek - pred a po každom použití sú automaticky prepláchnuté vodou
- Trysky majú samostatné pripojenie k zdroju vody a prívod vody je vybavený filtrom a spätnou klapkou, teda nedochádza k znečisteniu trysiek vodou z nádržky
- Prívodná hadička má dĺžku 60 cm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 36x6x49 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | D-tvar |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Hmotnosť / ks | 2.8200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913830273 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Polypropylén
Vyniká vysokou rázovou húževnatosťou, je ľahký, zároveň stabilný a s vysokou odolnosťou. Je odolný teplotám do 100 °C, bežným prostriedkom používaným v domácnosti vrátane organických kyselín, bieliacim prostriedkom na báze chlóru, alkoholu a olejom.
SoftClose
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

Additional parameters
| Category: | Bidet elektronický |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 2.82 kg |
| EAN: | 8590913830273 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 500 |
| Šírka: | 375 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 37,5x6x50 cm |
| VÝŠKA: | 60 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | D-tvar |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Polypropylen |
| Tvar: | D-tvar |
| Výbava: | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
