Sapho DIAMOND WC kefa závesna, mliečne sklo, bronz 1318-08
Code: 1318-08
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Mliečne sklo
Krásna séria vracajúca sa do starých čias. Výborne kombinovateľná s ďalšími produktmi v rovnakom poňatí. Skvele ladí predovšetkým s batériami Antea, Vienna a Sassari, s keramikou Classic a nábytkom Retro. S povrchovou úpravou v prevedení chróm a bronz dokážete vykúzliť z kúpeľne vysnívané miesto…
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 172x351x116 mm |
| Šírka | 172 mm |
| Výška | 351 mm |
| Hĺbka | 116 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9520 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810954 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
Additional parameters
| Category: | WC kefy |
|---|---|
| Warranty: | 10 rokov |
| Weight: | 0.95 kg |
| EAN: | 8590913810954 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 116 |
| Šírka: | 172 |
| Farba: | Bronz |
| Rozmer: | 172x351x116 mm |
| VÝŠKA: | 351 |
| Materiál: | Mosadz |
| Séria: | DIAMOND |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 10 rokov |
| Druh: | WC kefa |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Retro |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
