Sapho Drez granitový zabudovateľný s odkvapom, 97x50cm, béžová GR1612
Code: GR1612
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 97x21,5x50 cm |
| Šírka | 970 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 700 mm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 17.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913906831 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Granit
Špeciálne zloženie materiálu použitého na výrobu (kamenná drvina, napr. kremičitého piesku - žuly a polymérovej živice) a jeho vysoká hustota garantuje bezpečné používanie výrobku, a preto sú granitové drezy tak obľúbené. Na granitovom dreze nie sú vidieť zaschnuté kvapky, je odolný voči škvrnám a nestráca farbu. Povrch je odolný proti poškriabaniu a odoláva teplotám až do 180 °C. Pri ich údržbe sa používajú obvyklé čistiace prostriedky alebo prostriedky na riad s jemným abrazívom. Výhodou je rozmanitá farebná ponuka.
Inštalácie: Horná montáž
![]() |
Drez je usadený na pracovnú dosku a hranou ju prevyšuje. |
Sifón s odbočkou na práčku/umývačku
Drez je dodávaný vrátane odtokovej súpravy s prepadom a sifónom s odbočkou na práčku/umývačku.
Additional parameters
| Category: | Granitové/Silgranitové kuchynské drezy |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 17.7 kg |
| EAN: | 8590913906831 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 500 |
| Šírka: | 970 |
| Farba: | Béžová |
| Rozmer: | 97x21,5x50 cm |
| VÝŠKA: | 215 |
| Materiál: | Granit |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Granit |
| Odkladacia plocha: | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Počet otvorov pre batériu: | 1 otvor |
| Prepad: | ÁNO |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Minimálna šírka drezovej skrinky: | 700 mm |
| Inštalácia: | Horná montáž |
| Balenie obsahuje: | Šablóna pre výrez;Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.

