Sapho Držiak police 8-40mm, staro bronz LL009
Code: LL009
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
- Materiál: zamak
- Povrchová úprava: staro-bronz
- Možno použiť pre drevené aj sklenené poličky do hrúbky 40 mm
- V prípade sklenenej poličky sa hrúbka skla musí pohybovať medzi 6 – 40 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 35x76x125 mm |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 76 mm |
| Hĺbka | 125 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak poličky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913858673 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Poličky |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.28 kg |
| EAN: | 8590913858673 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 125 |
| Šírka: | 35 |
| Farba: | Bronz |
| Rozmer: | 35x76x125 mm |
| VÝŠKA: | 76 |
| Materiál: | Zliatina |
| Tvar: | Retro |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Zliatina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Držiak poličky |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Retro |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
