Sapho ELCOR elektrický sušiak uterákov 480x520x50 mm, 63 W, čierna mat EB530
Code: EB530
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Product detailed description
Elektrické vykurovacie telesá z lakovanej nerez ocele ELCOR sú určené na nahrievanie a sušenie uterákov, čo oceníte najmä v zimnom období. Vnútro vykurovacieho telesa je vyrobené z uhlíkového vlákna (bez použitia kvapalnej plniacej zmesi), čo zaisťuje skvelú tepelnú vodivosť. Podsvietený vypínač je integrovaný v hornej ľavej časti. Teleso je možné zapojiť priamo do elektrickej zásuvky vďaka krútenému káblu o dĺžke 80 cm, ktorý je umiestnený vľavo dole a nemožno ho pozične meniť.
Po nahriatí sa teplota pohybuje medzi 45 až 55 °C podľa teploty okolia.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELCOR |
| Rozmer | 480x520x50 mm |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 63.00 W |
| Hmotnosť / ks | 7.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913897375 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Kúpeľňové radiátory |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 7.6 kg |
| EAN: | 8590913897375 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dľhšia strana: | 520 |
| Kratšia strana: | 480 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 480x520x50 mm |
| Materiál: | Nerez |
| Hrúbka: | 50 |
| Séria: | ELCOR |
| Tvar: | Tvar E |
| Balenie: | 1 |
| Tvar: | Tvar E |
| Možnosť vykurovania: | Elektrické vykurovanie integrované |
| Materiál: | Nerez |
| Príkon: | 63 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
