Sapho ELMIS elektrický sušiak uterákov 400x800 mm, 120 W, hliník, biela mat EB420
Code: EB420
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- Súčasťou sušiaku sú 2 praktické madlá v matnom bielom prevedení na zavesenie uterákov.
Elektrické vykurovacie telesá sú určené na nahrievanie a sušenie uterákov, ktoré oceníte predovšetkým v zimnom období.
Sušiak je nielen elegantným, ale aj na údržbu nenáročným doplnkom interiéru. Ohrev zaisťuje odporový vykurovací kábel vyrobený z uhlíkového vlákna (bez použitia kvapalnej plniacej zmesi), čo zaisťuje skvelú tepelnú vodivosť. Súčasťou sušiakov sú praktické madlá na zavesenie uterákov a integrovaný vypínač.
- Vypínač je integrovaný v pravej spodnej časti telesa. Teleso je možné zapojiť priamo do elektrickej zásuvky vďaka káblu zakončenému koncovkou.
- Napájací krútený kábel (dĺžka 80 cm) je vpravo dole a nemožno ho pozične meniť.
- Po nahriatí sa teplota pohybuje medzi 45 až 55 °C podľa teploty okolia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ELMIS |
| Rozmer | 400x800x55 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 120.00 W |
| Výbava | Držiak uterákov: súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 7.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887086 |
| Taric | 85162950 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Kúpeľňové radiátory |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 7.6 kg |
| EAN: | 8590913887086 |
| Výrobca: | Sapho |
| Dľhšia strana: | 800 |
| Kratšia strana: | 400 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 400x800x55 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Séria: | ELMIS |
| Tvar: | Doskové |
| Balenie: | 1 |
| Tvar: | Doskové |
| Možnosť vykurovania: | Elektrické vykurovanie integrované |
| Výbava: | Držiak uterákov: súčasťou |
| Materiál: | Hliník |
| Príkon: | 120 |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
