Sapho EMICO dvojumývadlo vľavo, 230x50 cm, prevedenie límca L, Rockstone biela matná EM230-B2L-L
Code: EM230-B2L-L
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Exkluzívny dizajn do verejných priestorov alebo privátnych kúpeľní: umývadlá EMICO vyrábame v našej dielni na zákazku. Extra široké umývadlá na mieru umožnia vyriešiť až 3 umývacie miesta.
Zátka umývadlového výpustu je vyrobená z rovnakého materiálu ako umývadlo. V otvorenej polohe je zátka v jednej rovine s dňom umývadla. Umývadlo je možné umiestniť aj do vymurovanej niky. Odporúčame inštalovať každých 70 cm podpernú konzolu.
Zátka umývadlového výpustu je vyrobená z rovnakého materiálu ako umývadlo. V otvorenej polohe je zátka v jednej rovine s dňom umývadla. Umývadlo je možné umiestniť aj do vymurovanej niky. Odporúčame inštalovať každých 70 cm podpernú konzolu.
Možnosti zhotovenia:
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EMICO |
| Rozmer | 230x50 cm |
| Šírka | 2300 mm |
| Výška | 178 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | Rockstone |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Farba dosky podľa vzorkovníka, Rozmer na mieru |
| Hmotnosť / ks | 59.5300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886751 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Dosku umývadla je možné vyrobiť v tomto farebnom prevedení:
Umývadlová misa sa vyrába iba v prevedení biela mat (0101 Glacier white).
Additional parameters
| Category: | Dvojumývadlá |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 59.53 kg |
| EAN: | 8590913886751 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 500 |
| Šírka: | 2300 |
| Farba: | Biela |
| Rozmer: | 230x50 cm |
| Typ umývadla: | Dvojumývadlo |
| VÝŠKA: | 178 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Séria: | EMICO |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Solid Surface |
| Počet otvorov pre batériu: | 2 otvory |
| Prepad: | NIE |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Nástenné-konzola |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.














