Sapho ESTHER 2 LED nástenné svietidlo, 8 W, 500x14x107 mm, čierna E27586CI
Code: E27586CI
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
- napájanie: 220-240V~50Hz
- životnosť: 36.000 hodín
Moderné svietidlo bez LED drivera, pripája sa priamo na 230 V pomocou spojovacieho boxu s ochranou IP44. Montáž na stenu alebo na rám zrkadla. Súčasťou balenia je univerzálny držiak v chróme, pomocou ktorého je možné inštalovať svietidlo na galerku alebo priamo na zrkadlo (max. hrúbka zrkadla je 6 mm).
Univerzálny držiak v čiernej farbe je možné objednať samostatne.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESTHER |
| Rozmer | 500x14x107 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník-plast |
| Typ osvetlenia | LED |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 568 lm |
| Životnosť (LED) | 36000 hodin |
| Hmotnosť / ks | 0.5140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949647 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Farba LED: Studená biela
Na určenie farby svetla sa používa pojem „teplota chromatičnosti“. Jej hodnoty sa udávajú v jednotkách Kelvinov (K). Studená biela je farba vyžarovaného svetla v rozmedzí 5700 – 6500 K. Toto svetlo je chladné, jasné a často s ľahko modrým nádychom. Prirodzene podporuje bdelosť, preto je vhodné do pracovných priestorov a kúpeľní na osvetlenie galeriek a zrkadiel.

Additional parameters
| Category: | Osvetlenie |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.51 kg |
| EAN: | 8590913949647 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 107 |
| Šírka: | 500 |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 500x14x107 mm |
| VÝŠKA: | 14 |
| Farba LED: | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Materiál: | Hliník-plast |
| Séria: | ESTHER |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Hliník-plast |
| Stupeň krytia: | IP44 |
| Napätie: | 230 |
| Príkon: | 8 |
| Svietivosť: | 568 |
| Typ osvetlenia: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnosť (LED): | 36000 |
| Ovládanie svetla: | Nie je súčasťou |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
