Sapho FEDE držiak uterákov 504 mm, čierna matná IRPA63
Code: IRPA63
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Rúrkový radiátor FEDE v dvoch veľkostiach o šiestich alebo desiatich segmentoch a farebných variantoch biela mat a čierna mat možno doplniť o praktické madlo.
- Pripojovacie ventily nie sú súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FEDE |
| Rozmer | 504 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 1.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890505 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Additional parameters
| Category: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.4 kg |
| EAN: | 8590913890505 |
| Výrobca: | Sapho |
| Farba: | čierna |
| Rozmer: | 504 mm |
| Materiál: | Oceľ |
| Séria: | FEDE |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Oceľ |
| Záruka: | 2 roky |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
