Sapho FLORI dávkovač mydla 300 ml, mliečne sklo, chróm RF019
Code: RF019
Garancia originality
kvality a pôvodu produktov
Doprava zdarma
pri nákupe nad 200 €

Rýchle doručenie
zvyčajne od 24 - 48h

Záruka najlepších cien
zľavy až 70% na vybrané produkty
Related products
Product detailed description
Rovnako ako kvety, tak aj doplnky FLORI zaujmú svojou krásou v štýle Art deco. Ich elegancia a moderný vzhľad sú osviežujúce a vlnité hrany ako by našli inšpiráciu v slávnom londýnskom dome Florin Court. Ak ste navyše milovníkmi najslávnejšieho detektíva na svete, Hercula Poirota, rozhodne zvážte ich obstaranie. Nie je vylúčené, že v jeho kúpeľni sa nachádzali podobné.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 122x161x89 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 300 ml |
| Hmotnosť / ks | 1.2740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870842 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
Additional parameters
| Category: | Dávkovače tekutého mydla |
|---|---|
| Warranty: | 10 rokov |
| Weight: | 1.27 kg |
| EAN: | 8590913870842 |
| Výrobca: | Sapho |
| Kratšia strana: | 89 |
| Šírka: | 122 |
| Farba: | Chróm |
| Rozmer: | 122x161x89 mm |
| VÝŠKA: | 161 |
| Materiál: | Mosadz;Sklo |
| Séria: | FLORI |
| Tvar: | Kruhové |
| Balenie: | 1 |
| Materiál: | Mosadz;Sklo |
| Objem dávkovača: | 300 |
| Záruka: | 10 rokov |
| Druh: | Dávkovač |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ÁNO |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!

Pôvodná spoločnosť SAPHO bola založená ako rodinný podnik. Sieť maloobchodných predajní so sanitárnou technikou bola postupne transformovaná na distribučne veľkoobchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným s výhradne českým kapitálom. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Líbezniciach pri Prahe.

Naša spoločnosť dodáva kúpeľňové vybavenie veľkoobchodným partnerom po celej Českej republike, 40% nášho obratu exportujeme do zahraničia. Značka SAPHO v odbore kúpeľňového vybavenia predstavuje tradíciu, kvalitu, spokojných zákazníkov a cenovú dostupnosť ponúkaných výrobkov.
Prevádzkujeme 2 vlastné kúpeľňové štúdiá. Cez distribučnú sieť partnerských predajní a náš prehľadný eshop ponúkame nielen vlastné výrobky, ktoré navrhujeme vo vlastnom Design centre, ale aj vybraný sortiment od 150 výrobcov. Zároveň ponúkame produktovú exkluzivitu značiek Sapho, Aqualine a Polysan.

V našich kúpeľňových štúdiách vystavujeme radu kompletne vybavených kójí obkladmi, dlažbami a sanitárnou technikou. Vzorkovne pravidelne aktualizujeme.

Máme 3 výrobné závody a 4 distribučné sklady o celkovej ploche väčšej ako 21.000m². Vo výrobnom stredisku v Zdibách u Prahy vyrábame kúpeľňový nábytok. Ďalšie 2 výrobné strediská sa zameriavajú na výrobu vaní, sprchových vaničiek. Tovar distribujeme z nášho centrálneho skladu v Líbezniciach. Obklady a dlažby sa distribujú z centrálneho skladu v Příbrami.
